KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16034200

nr 1603 4200

Akvarell

Jussi Wisell, Äpplen. Signerad. Akvarell, bildmått: 12x16 cm, yttermått inklusive ram: 34x36

Utrop:

500 kr

måndag 4 mars 2024
kl 20:36:02